| monykutza a întrebat:

am si eu nevoie de niste statusuri pentru messenger sa fie de dragoste, suparare, fite orice numai sa fie multe si frumoase. FUNDA :X Ms!

Răspuns Câştigător
| Stefy_8556 a răspuns:

Si cum sa ma abtsin? thinking Cnd lakrima curge pe obraz! sad. K te-am iubit cu foc! sad. Si acum inima mea e arsa! sad.

Printre lukrurile mele:-s.Gasesc o poza dea tasigh Si cu ea in patul meuu.Eu adorm plangand noapteasad.

Ce soarta blestemata am avutsad.De tanara sa sufar multcryingCe iubire am pierdut.Cum nici eu n`as fi crezutsad.
Unde esti acum? Cand am cea mai mare nevoie de tine sad. M`am saturat sa plang :-