| piticotxd12345 a întrebat:

Buna puppy dog eyes este la scoala o fata care cred ca e geloasa sau ceva de genu pe mine...cand nu sunt eu vine la prietenul meu si il ia in brate cateodata vroia sa il si pupe, pe mine ma deranjeaza chestia asta e normal cred, deci ce trebuie sa fac sa il pun sa aleaga sau ce... :/ nu vreau sa stau ca proasta :3

Răspuns Câştigător
| NoName0x0 a răspuns:

Nu creddd... Si el sta degeaba? Daca el nu face nimic, nu te respecta. Normal, pune-l sa aleaga! A, si nu cred ca fata aia e geloasa pe tine, doar ii place de prietenul tau.

2 răspunsuri:
| Lorde92 a răspuns:

Pai... depinde daca prietenul tau e mai "popular" sa zic asa e ceva normal. Dar daca ii permite si nu spune nimic, parerea mea e sa te departi de el nu merita.

| RockRox a răspuns:

Heiii happy. E al naibii de normal sa te deranjeze, eu as face crize. De ce sa-l pui sa aleaga? Adica daca el nu accepta nu-i vina lui ca vine aia la el dar daca accepta inseamna ca pentru el relatia cu tine nu e prea serioasa *parerea mea*