| Simplyy a întrebat:

Sunt cu un coleg in clasa care imi place de el, azi am chiulit de la ore sa stau cu el pe hol pentru ca era de serviciu pe scoala, si am stat in brate la el. Prima oara nu m-a incojurat cu mainile, dupa 10 minute a inceput sa ma ia in brate si imi punea mana pe fund, si o mai misca din cand in cand >:". Stateam foarte aproape, si cand trebuia sa plec si l-am pupat, intorsese putin capul si aveam impresia ca vroia sa ma pupe pe gura. Ce sa cred?

11 răspunsuri:
| vladmR a răspuns:

Ca ii place de tine ftw! Doar ai grija la atingerile astea ale lui sa nu devina prea directe din primele clipe

| DeeaMarry a răspuns:

Ca te vrea doar pentru corpul tau!
Tu decizi daca iti convine chestia asta sau nu. Mie nu mi-ar placea chiar deloc!
PS:Nu mai chiuli de la ore pentru ca o sa ai probleme. Puteti sa va vedeti si dupa.

| valentinamarinamary a răspuns:

Poate ii place de tine mai stai si tu cu el asa din cand in cand! sa nu mai chiulesti avezi zi libere si pauze! dar pot sa zic ca de serviciu era mai bine ca nu era nimenilaughingsi cred ca erai in al 9 lea cer te credddd laughing hai fa cum am zis BAFTA*!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa crezi ca nu e bine sa chiulesti de la ore. Ce dracu nu aveti week end sau dupa amiaza libera sa va vedeti.

| Andreyus13 a răspuns:

Iti spun ca el vrea sa te aiba ca prietena, parerea mea este sa aigrija de tine si sa numai chiulesti de la ore multa sanatate iti doresc, aa si inca ceva mai putina atentie sa nu suferii prea mult la despartiree.

| howsenselessdeathhowpreciouslife a răspuns:

Vrea sa te aibe ubita. Sa nu il lasi nici odata sa plece.

| Mirellusha a răspuns:

Sa crezi ca va placeti ambii

| Simplyy explică:

Ma ascundeam de o profesoara si el se punea in fata mea sa nu ma vada profesoara. Cand a plecat pana la o clasa, m-a intrebat daca vin cu el. Am stat numai cu el 2 ore si ceva.

| valentinamarinamary a răspuns (pentru Simplyy):

Ce romanticc vreau si eu o poveste asa! cred ca o sa fiti impreuna cat de curand!

| Simplyy explică (pentru valentinamarinamary):

Multumesc de ajutor tuturor, dar astazi am afltat ca este impreuna cu o prietena de-a mea. Ea mi-a spus ca nu e ceva serios, mai mult nu e ca s-au cam certat. Dar acum astept raspunsul lui. Va multumesc ca v-ati deranjat sa ma ajutati.