| ionely a întrebat:

oare toti baietii se impaca cu fostele iubite chiar daca a trecut 1 an si ceva? mai poate s-o iubeasca si pe ea desi l-a inselat.simt ca ma iubeste si pe mine suntem impreuna de 8 luni ne intelegem perfect insa stiu ca si pe fosta a iubit-o. oare mai simte ceva pentru ea? nu comunica.imi e frica

2 răspunsuri:
| Shine a răspuns:

Cazul prietenei mele... A fost cu un baiat cateva luni, apoi acesta s-a despartit de ea si s-a combinat cu fosta desi l-a inselat. Baietii...nu-i putem intelege tot timpul!laughing Deci raspunsul la intrebarea ta este da. Baietii se pot combina si cu fostele.winking:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca mai tine la ea, dar prieteneste. nu poti sa te desprinzi de cineva cu care ai fost chiar daca l-a insealat. nu iti face griji, nu cred ca se va impaca cu ea pentru ca baietii dupa cum stii sunt orgoliosi si dupa ce ca l-a insealat(probabil asta e cauza desp) nu cred ca se mai impaca cu ea. atata timp cat te iubeste ca in prima zi nu ai pentru ce sa iti faci griji. :*