| Away a întrebat:

particip la balul bobocilor si am inteles ca sunt si probe de impresionarea juriului. Nu stiu cum as putea sa'i impresionez va rog sa-mi dati niste idei:* funda

3 răspunsuri:
| l1feincolor a răspuns:

Pai,, daca esti buna la muzica, poti canta ceva, ce-ti place tie, sau...si mai bine; tu impreuna cu prietena ta puteti inventa un dans super cu care sa cuceriti juriul;;)
Fiti voi insiva si inventati cele mai cool miscari de dans sau... daca vrei puteti invata de aici :
http://www.youtube.com/watch?v=js3dMtXtWos

Sper ca te-am ajutat :) FUnda!? :X

| astamika24 a răspuns:

Pai...incearca sa creezi ceva cu mana ta de exemplu o rochita dintr-un sac accesorizat pe masura, folosind materiale eco.sau daca esti buna la dand fa-ti propria coregrafie si arata ce stii.multa bafta

| lavii01 a răspuns:

Dans. actorie.