| anonim_4396 a întrebat:

particip la miss la balul bobocilor iar una dintre probe este sa ne imbracam intr-o tinuta carnaval.funny.Imi puteti da niste idei. ce as putea sa fac.ca eu chair nu stiu.multumescbig grin

3 răspunsuri:
| Mariella a răspuns:

Nu am idei acum... dar incearca sa te feresti de vrajitoare, fantome si vampiri, ca majoritatea se gandesc la astea atunci cand vine vorba de costumat.

| TaylorSwift a răspuns:

Poti sa te imbraci intr-o indianca (o esarfa mare pe care ti-o invarti cum vrei tu pe corp, un colier pe cap prins cu agrafe si machiajul cum vrei tu).

Răspuns utilizator avertizat