| Gina2 a întrebat:

Particip la consiliul tinerilor si as vrea sa stiu si eu cateva idei...in legatura ci tinerii din ziua de azi,ce va place voua, etc...multumesc cele mai bune idei primesc funda:X.

2 răspunsuri:
| Aeri a răspuns:

Te poţi lega de tehnologie (impactul asupra tinerilor - calculator, laptop, tabletă, telefon, iPad, iPod, etc.) sau de mass-media (Internet în special) sau de muzică (diferite genuri : dubstep, rap, house, manele, etc.)

| Blu3Smyle a răspuns:

Mie imi plac multe lucruri jocurile pe PC informatica ce se practiva in ziua de azi happy sportul paintballul tirul si activitati mai ciudate cum ar fi fabricatul fumigenelor mini bombelor happy tongue