| mjlove a întrebat:

Funda:X buna! as vrea cateva idei despre ziua surorii mele are 12 anibig grincateva idei?

Răspuns Câştigător
| bkmad a răspuns:

Sa-i cumperi un catelus daca nu are si daca are sa va faceti asa o poza daca nu vaeti o developezi costa 15 mii si ii iei o rama iar pe spate ii scrii ceva frumos ce simti tu pentru ea si va fi ceva de care isi va aminti mereu si cand va fi mai mare tongue daca nu-ti place ideea asta i-ai o bluzita ce se poarta vara asta e in trend

3 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Salut. Din partea mea. La Multi Ani. sanatate, fericire si sa fie iubita si respectata. Tot binele din lume. Iar pentru tine; un medalion sau o bratara unde sa fie inscriptionat numele tau. Pa

| AaNnCcUuTtZzAa a răspuns:

Ce anume vrei sa stii

| mjlove explică:

Cadou, petrecere:d