| pinkdark a întrebat:

Particip la un concurs pe facebook si am nevoie de voturile voastre va rog facetziva si pentru mine 5 minute

2 răspunsuri:
| Lucinca a răspuns:

Ce concurs? vrei sa ghicesc concursu ca sa-ti dau vot? puneti draq concursu sa putem intra pe el sa te votam

| pinkdark explică:

Eu am scris tot dar nu stiu dc nu s-a trimis tot ce am scris. deci trebuie sa puneti pe facebook la prieteni pe : scuolamedia coradomelone cconcorsi dupa ke va accepta trebuie sa intratzi aici : http://www.facebook.com/....../photo.php si sa dati clik pe '' i like ''