| RoseOfTheFire a întrebat:

care ma lamureste si pe mine cu ceva vreau sa particip la un concurs pe facebook si acolo mi-a zis ca imi trebuie o poza artistica dar cum sa o fac trebuie un program ceva sau cum?

10 răspunsuri:
| alinae a răspuns:

Artistica inseamna sa fie cu un aparat bun facuta poza,sa se vada clar, sa fie o poza foarte uimitoare, cum vezi de exemplu la Next Top Model.Nu toatee tampenile pe care le vezi la fete de 8-9 ani. Poate sa fie o poza chiar si langa un lac, dar daca nu e facuta frumoasa si sa se vada clar nu ai nicio sansa.

| MarianFCD a răspuns:

O poza artistica cu tine sau cu un peisaj, obiect etc? Apropo, frumos blog si frumoasa melodie big grin

| MarianFCD a răspuns:

Stai asa, ca te-am intrebat despre ce fel de poza artistica e vorba, ce trebuie sa pui pe facebook? O poza artistica in care esti tu sau un obiect, un peisaj?

| Ovidiutzul19 a răspuns:

Pai ca sa poti participa ai nevoie de o poza de exemplu asta pe care o ai la TPU.O poza oarecare.

| BibiD a răspuns:

Poza in care esti tu sa fie artistica.De exemplu sa fii langa un lac...sau langa niste flori superbe...sau langa un monument sau diferite moduri dar sa fie artistica. Daca vrei sa o editezi, editeaz-o dar nu este necesar. sper ca ti-am fost de ajutor.

| RoseOfTheFire explică (pentru BibiD):

Treaba cu florile e cam nasoala ca acum nu sunt dar oricum mersi pentru raspuns happy

| RoseOfTheFire explică (pentru BibiD):

Dar langa un pom de plastic cu fructe il ma in casa deja crezi ca ar merge sau totul trebuie sa fie natural?

| BibiD a răspuns:

Presupun ca cu tine.Pt daca e cu un peisaj.Toata lumea ar lua de pe internet. Si...intelegi?

| BibiD a răspuns:

Si cred ca ar merge mai bine ceva natural.