| deea1919 a întrebat:

Pe 19 martie e ziua mea si as vrea niste idei cum sa petrec.

P.S. Implinesc 15 ani :d

4 răspunsuri:
| JokerV a răspuns:

Incearca sa te imbeti sau sa va imbatati ca atunci vine distractai de la sine, cheama si tu niste prieteni la un bar sau chiar acasa la tine or la o pensiune si va distrati acolo, mentineti un ritm funny... mna sper ca te-am ajutat. La multi ani!

| deea1919 explică (pentru JokerV):

Mersi! Dasr sincera sa fiu nu cred ca ma ajuta raspunsul taubig grin chiar nu am de gand sa ma imbat!big grin

| JokerV a răspuns (pentru deea1919):

Ok:d

| sHd007 a răspuns:

Invita prieteni mancati pizza, prajituri, tort beti sampanie, bere. Distrati-va jucati jocuri spuneti bancuri. La multi Ani!