| anonim_4396 a întrebat:

Buna:* pe 26 merg in club pentru ca am balutongue asa si vroiam sa va intreb ceva:
1.Cu ce credeti ca ar trebui sa ma imbrac? Eu pana acum ziceam asa:
a)Rochie
b)Blugi strambti, cizme pana la genunchi cu toc si o bluza eleganta
Eu ma gandeam la b pentru ca na este in club, se danseaza etc. Poate ati putea sa imi spuneti si mie daca ati facut balul in club cum este ca nu am mai mers pana acum tongue si na ca sa stiu cum sa ma imbracstraight face

Răspuns Câştigător
| Tweetymrrr a răspuns:

Pai cred ca daca e bal ar trebuie sa fie rochie, dar ramane la alegerea ta. Tu decizi daca vrei sa fie a sau b. dar daca nu preferi varianta a cred ac si accea este okwinking. Sper sa te distrezi oricum happy

2 răspunsuri:
| AdRyAnA3 a răspuns:

Si eu tot zic b. Am vazut multe fete asa la bal

| Fluturemov a răspuns:

Buna... big grin

Poi eu la bal am fost imb cu o camasha roz si pe deasupra vesta neagra ...blugi stramti si niste balerini cu talpa ortopedica tongue

tongue imb si uh cu ce crezi ca iti sta bine si te simti bine :*

Pa! love struck