| monicutza98 a întrebat:

pentru cei care joaca IMVU cum imi pot schimba varsta?(adica in loc de 18 ani sa imi pun 14)va rog, raspundeti cat mai repede! FUNDAA

2 răspunsuri:
| Britney13 a răspuns:

Pai intri pe homepage`ul online, dai la settings acount, si iti arata acolo age, si e o liniuta dai click pe ea si iti apara acolo multe varste, si dai la 14, daca nu poti face sa nu se vada. Asta e mai usor. E pe acolo hide age, dai acolo si iti ascunde varsta. Sper ca ti-am fost de ajutor. Daca ai unele neintelegeri da-mi un mesaj, si sigur ti le lamuresc eubatting eyelashes

| xqMimipx a răspuns (pentru Britney13):

Ma ajuti te rog si pe mine ca nu am inteles sad., si nu pot sa imi fac credite daca nu am +18 (in imvu)