| Anon352 a întrebat:

Pentru fanii The Vampire Diaries: Ce parere aveti ca Elena va fi un vampir?

4 răspunsuri:
| Iuliiia a răspuns:

Eu ma bucur love struck
Ma bucur pentru ca asa isi va aminti toate lucrurile pe care Damon a facut-o sa le uite love struck
Si sper sa fie impreuna!
Imi pare rau totusi pentru ea, fiindca nu isi dorea sa devina vampir, dar odata si odata tot s-ar fi intamplat asta, indiferent ce frate alege.
Oricum eu ma bucur mult si sper sa fie cu Damon love struck

| Anon352 explică (pentru Iuliiia):

Scria intr-o revista ca o sa fie un vampir obsedat de sange si ca va mai filma "scene fierbinti" cu iubitul ei Ian Somerhalder adica Damon.love struck Le sta chiar bine impreunalove strucklove struck Da si de Stefan imi placeasad Daca tot esti aicilaughing Cand incepe noul sezon? Ca eu am inteles ca in septembrie

| Iuliiia a răspuns (pentru Anon352):

In octombrie yawn

| Anon352 explică (pentru Iuliiia):

Ok mersisad