| Flexx a întrebat:

Pentru Fanii The Vampire Diaries Damon Salvatore ramane cu Elena Gilbert raspuns final. cine spune corect. fundita

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu putem stii!
dar eu cred ca ramane cu Stefan, chiar daca Damon e mult mai bun love struck

bye-bye

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica se impaca sau nu? straight face

| Crinaaaaa a răspuns:

Pai in sezonul 4 Elena devine ca un fel de supusa a lui damon...dar apoi isi opreste sentimente deoarece moare jeremy si atunci nu mai ii e supusa, insa devine ca o bi*ch.dar dupa cum stiu in ep 20 din sezonul 4 Elena cu damon se cearta iar Elena ca sa il faca pe damon sa taca il saruta si apoi urmeaza o partida de dragoste

fundita?:*

| Crinaaaaa a răspuns:

In sezonul 4 ea este ca un fel de supusa a lui dar apoi cand moare fratelke ei ea isi opreste sentimente si devine un fel de bi*ch dar in sez 4 ep 20 am auzit ca se cearta(damon cu Elena) iar Elena ca sa il faca pe damon sa taca il saruta si apoi urmeaza o partida romantica de dragoste
fundita?

| dya16 a răspuns:

NU se impaca Stefan cu Elena