| Andra_2123 a întrebat:

Ian, Nina si Paul (Damon si Stefan Salvatore si Elena Gilbert), din The Vampire Diaries vor veni in Romania? Daca da, cand puppy dog eyes?

3 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Ar fi chiar ceva extraordinar, dar sincer eu cred ca nici macar nu au auzit de Romania.nu cred ca o sa vina, de fapt poate Nina a auzit ca ea este din Bulgaria si suntem vecini, dar in rest...

| winchesters a răspuns:

Normal ca Ian a auzit de Romania, deoarece pe twitter a dat follow la "ISF Romania" happy. Si Nina a auzit pentru ca e din Bulgaria. Dar nu cred ca vor veni, adica nu se duc ei in orase mai mari se sa vina la noi? sad Slabe sanse. Insa mi-as dori foarte mult.

| Crinaaaaa a răspuns:

Pai parca nu stiu in ce an ian chiar a venit...dar nu stiu daca vor mai veni