| Iulian_Nica_1987 a întrebat:

Peste 10 zile impreuna cu iubita mea implinim 2 ani de relatie ce sfaturi imi puteti da in legatura cu un cadou. am ceva idei dar nu mai strica cateva sugestii. multumesc

2 răspunsuri:
| Euletitia a răspuns:

Buna! Cumapara-i 3 sau 5 trandafiri rosii, o cutie de bomboane fine de ciocolata, pune o poza cu voi doi in rama sau fa-i un album de poze cu voi doi din timpul celor doi ani de relatie si mai cumpara-i ceva dragut, fie parfumul ei preferat, fie un lantisor cu panadtiv sau bratara sau cercei din aur sau argint, fie un ceas deosebit de mana, fie o rochie frumoasa si elegnata, fie o carte buna, din genul pe care ea le citeste cu placere, fie orice lucru care are legatura cu un hobby al ei sau pe care ea si-l doreste d emai mult timp. Petrece toata ziua cu ea, scoate-o la o plimbare in locul vostru preferat, uitati-va impreuna la un film de dragoste, invit-o la o cina romantica la lumina lumanarilor, dar mai ales spune-i cat de m, ult o iubesti, ce fericit te-au facut acesti doi ani de relatie si cat de importanta e in viata ta si sarut-o pasional de zeci de ori, alint-o, rasfat-o si terminati cu o noapte de dragoste si pasiune. Va doresc multa fericire si iubire si cat mai multi ani de relatie!

| andraura11 a răspuns:

Depinde de ce ii place, si de cat poti sa platesti tu. Dupa 2 ani de relatie trebuie sa o cunosti destul de bine, asa ca nimeni nu stie mai bine decat tine care este cadoul potrivit. Un cadou nu trebuie sa fie neaparat ceva palpabil. Poti sa-i faci cadou o plimbare doar voi 2 intr-un loc frumos, sau varianta pe care o aleg multi: ciocolata, flori si ursulet! big grin