| SilentStriker a întrebat:

Cadou pentru iubita cand implinim 1 an de cand suntem impreuna?big grin Fundita!

6 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Iei ce vrei tu pana la urma, dar eu te sfatuiesc sa nu iei ursulet sau alta porcarie d-asta cu care s-a exagerat enorm. asta dovedeste ca nu ai imaginatie. in schimb un buchet de flori nu e demodat niciodata. ai putea lua o bratara, ai putea organiza o petrecere, daca v-ati inceput viata sexuala o lenjerie sexy(prin asta iti faci si tie un cadou)... tu chiar nu ai nimic in minte? eu n-am ajuns la un an si nu m-am gandit, mai cerceteaza, intreaba prietenii. un lucru sa nu faci: sa nu iti spui "hai ca iau un ursulet si am scapat"

| Amelya02 a răspuns:

Vaii ce dragut esti!
am dat si eu in sfarsit un baiat care tine cont si de asta, pana acum numai fetele deschideau subiecte de-astea happy

accesorii ( bratari, inele, lantisoare, cercei )

sau chestii de plus ( este un cadou comun ) dar sigur il va aprecia

Sau ceva simbolic,
ceva personalizat ( poate o perna )

Mie mi-ar placea sa petrec o zi numai cu el, indiferent unde, si sa-mi aduc aminte de ziua aia tot timpul.
Sa avem activitati, sa simtim adrenalina ( poate la un carnaval, mointagnrus, sa ne plimbam cu barca pe mare ) ceva de genul...

Ce cadou as vrea eu? Ceva excentric, dar sunt pretentioasa, adica nu conteaza suma.
De fapt, cred ca as reactiona incredibil si doar la un trandafir. Conteaza ca el si-a amintit de aniversare laughing

| Amelya02 a răspuns:

Si totusi n-ai dat fundită!

| ItsMaxi a răspuns:

Cel mai bine daruiestei un catelus care sa aiba o zgarduta cu un biletel in care sa scrie '' te iubesc'' sau'' pentru ca'mi esti foarte draga iti daruiesc un catelus de indata''

| x3Ad a răspuns:

Ai putea să îi cumperi o ramă unde să pui o poză cu voi doi, sau un ursuleţ care ţine în mână o inimă şi scrie pe ea "I love you".

| Danyy38 a răspuns:

Un buchet de trandafiri si un ursulet imens...iti spun din propria experienta...o vei face super ferikita! fundita?