| sunt a întrebat:

Peste o saptamana este halloweenul., iar eu vreau sa ma costumez in cowgirl. Imi puteti spune si mie cum as putea improviza un costum de cowgirl?

Răspuns Câştigător
| Rockart a răspuns:

Bună! În primul rând,prindeţi părul în două codiţe împletite.
Al doilea, i-aţi o cămaşă în carouri sau albă şi fă-i un nod în brâu(i-aţi o helancă albă pe dedesubt să nu fii totuşi cu buricu gol).I-aţi o fustă până la genunchi care să meargă cu cămaşa. Dacă îţi iei cămaşă albă fusta merge de orice culoare(dar un maro ar fi ok).I-aţi nişte cizme maro şi închiriază-ţi o pălărie de cowboy şi gata. Sau mă rog,combină ce culori,cămăşi, fuste(poţi încerca şi nişte blugi tociţi, un tricou închis la culoare şi o vestă de blugi şi pălărie.Cam astea sunt piesele...
Altă idee n-am, sorry!