| teonikaa a întrebat:

Hey! Imi puteti da idei despre Cum sa ma costumez de halloween ce machiaj etc. sa folosesc? Si imi puteti spune cand vine Halloweenul?
Dau fundita pentru cel mai concret raspunsbig grinbig grinbig grin

Thank You!

2 răspunsuri:
| UnUrsuletsMaiMic a răspuns:

Pai de Hallowen [31 octombrie] ideea e sa te costumezi cat ma ciudat, in ''personaje'' care sa sperie oameni din jur: vrajitoare, vampir, fantoma. nu stiu happy... cat despree machiaj cu negru ar fi cel mai ok.happy depinde si de culoarea ochilor tai!

| IuliaTeodora98 a răspuns:

Buna, din cate stiu este pe la sfarsitul lunii octombrie 31. anul trecut diriginta a organizat halowenn la scoala cu o clasa de a-VIII-a acum ei sun a IX, eu m-am imbracat cu un costum de tiganca, m-am dat cu ruj foarte rosu si mi-am facut cu creionul de ochi langa ochi o linie mai lunga, la ambii ochi si m-am machiat cu un fard mai inchis. Anul acesta daca facem am un costum de printesa si ma voi machia cu fard roz cu sclipici si cu ruj roz. sper ca te-am ajutat. funda?