| Sophie26 a întrebat:

Plec intr-o excursie de 2 zile la munte, si nu stiu cam ce ar trebui sa-mi iau cu mine...haine, mancare, alte chestii folositoare. Tin sa va spun ca in acea noapte o sa fie o petrecere unde vor participa mai multe clase cu care merg. Cu ce as putea sa ma imbrac? In fine, ati inteles laughing. Cine imi da un raspuns cat mai complet, dau fundita.

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Haine groase, cam 2 plovere ar fi de ajuns si pe sub care sa bagi un tricou si un maiou. 2 perechi de panataloni, cea de pe tine si inca una pentru urmatorea zi.
Pijamale, sau marog niste pantaloni si o bluzita/tricou in care sa dormi
Produse de igiena personala, sapun si gel de dus.
Un prosop
Sosete
Lenjerie
Si pentru petrecerea aia, depinde cat de oficiala e. Daca e doar ca va strangeti voi prin camera atunci nu trebuie sa te impopotonezi. Si chiar si acolo, cel mai probabil o pereche de blugi stramti sau colanti si bluzica draguta cu niste cizme e ok. Vezi si tu cu ce se mai imbraca alte fete.

1 răspuns:
| Sophie26 explică:

Mulțumesc frumos! kiss