| BunoiuGeorgiana a întrebat:

Buna, pot sa port gene fir cu fir la pasaport?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nici machiaj nu poti purta, fiindca nu mai esti tu cea reala in poza si nu poti fi recunoscuta, de aceea se cere sa mergi naturala la poze, pentru actele de identitate.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mă îndoiesc că genele îți schimbă fizionomia, așa că le poți purta

| dullcat a răspuns:

Buna.Indicat este sa ai o poza cat mai apropiata de persoana ta de zi cu zi, nu o poza ca pentru o petrecere de seara.Scopul pozei e indentificarea, nu likeurile, deci trebuie sa arati normal.