| AdriBibi a întrebat:

Salut daca mi fac cont de superbet cu buletinu mamei poate sa vada undeva? infr sa incerce sa si faca ea

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti cam mic pentru asa ceva.

| Violleta2022 a răspuns:

Sigur ca poate sa vada, doar apare in extrasul de cont bancar, absolut toate tranzactiile, prin care tu platesti cand cumperi d epe superbit.

Nestiind ca tu i-ai facut cont pe numele ei, cu contul ei bancar, poate sa mearag la Politie sa ceara investigarea acestei fraude si asa se ajunge la tine, care esti minor si este ILEGAL sa detii un cont la jocurile de noroc.

suntserios
| suntserios a răspuns:

O să afle când o sa vrei sa scoți banii

| Furnicuta000 a răspuns:

Nu poate. O sa afle doar daca intri tu in belele si o sa fie ea trasa la raspundere ca ea figureaza cu numele ei acolo

| StoicAnalysis a răspuns:

Da. In momentul cand castigi bani, cei de la ANAF vor vedea veniturile respective pe numele mamei tale.

| MAteiLaAjutat a răspuns:

Nu o sa vada. Acum poti paria linistit casa pe vreun meci happy