| MioaraParalescu a întrebat:

Buna prieteni,am o intrebare pentru cei care a-ti lucrat in domeniu de paza.
Recent m-am angajat la o firma de paza,am primit uniforma,baston, spray etc.Eu stau destul de departe de locul de munca,intrebarea mea este oare trebuie sa imi iau uniforma si restul echipamentului pe mine de acasa, sau sa le iau acolo? La voi cum a fost?

Răspuns Câştigător
| express11 a răspuns:

Le poti lua acollo.sunt ca o salopeta.si la armata sau politie te poti duce in civil, apoi te schimbi la locul de munca daca vrei.