| Florin a întrebat:

Buna prieteni, ce faceti? Am si eu o intrebare, pana diseara daca se poate: -Maine incep antenamentele de fotbal de pe 2012, eu sunt portar, si nu am mai aparat din decembrie, de pe 20, de cand a avut liber, acum, sitit cev aexercitii, ca sa ma mai pregatesc, sa revin in forma? va rog, ofer funda.

1 răspuns:
| LucianP a răspuns:

Pai roaga un prieten sa te ajute...sa traga cateva suturi la poarta...cel mai bun exercitiu, eu asa fac tongue