| maya1030 a întrebat:

Buna prieteni, maine este ziua mea implinesc 16 ani, vreau sa primesc de la voi cele mai frumoase urari ofer funda acelei persoane care va oferi cele mai trasnite urari.

Răspuns Câştigător
| justme91 a răspuns:

Drop dead attention freak!

sper sa stii engleza incat sa traduci happy
cheers.

6 răspunsuri:
| justme91 a răspuns:

Cand cersesti urari, e clar ca nu ai o viata asa frumoasa happy ori esti interesata doar de atentie ori nu ai prieteni caz in care imi pare rau pentru tine.

| justme91 a răspuns:

Wow, faci un bine omenirii dand o funda! yeey, me so happy xD

| Licuricitrist a răspuns:

Chiar daca viata nu e asa cum o doresti,chiar daca cei pe care ii iubesti te mai supara, iarta si uita, zambeste si bucura-te alaturi de noi care iti dorim astazi "La multi ani!", cele mai frumoase ganduri de bine si sanatate.LA MULTI ANI" Eu iti doresc iubire.O viata minunata si multa fericire sa nu plangi niciodata,sa nu stii de necaz sa fii mereu frumoasa si dulce ca sanu cunosti durerea si nici amaraciunea sa ii respecti pe toti,sa te respecte lumea, familia sa-ti fie frumoasa si unita sa nu ai vreun motiv sa fii nemultumita, sa-ti fie portofelul mereu umplut cu bani, iar eu te las zambindu-ti un sincer LA MULTI ANI!

| maya1030 explică:

Justme hai sa fim seriosi, am o viata frumoasa...nu vreau sa mor...nu ma refeream la o astfel de urare.

| maya1030 explică:

Am o viata frumoasa...si nu am cersit urari vroiam sa fac un bine de ziua mea si sa dau o funda, dar ce mai conteaza...nu vreau sa-mi stric ziua cu comentarii de genu

| maya1030 explică:

Sper sa fii fericit.Si... nu mai conteaza.