| xRebecaaa a întrebat:

Buna prieteni :*. Puteti sa-mi dai si mie link ca sa descarc photoshop?batting eyelashes dar sa fie toate tutorialelebatting eyelashes.sau daca nuu.imi puteti spune niste programe ca photoshop. nu conteaza daca sunt online sau daca nu sunt. :* Fundaa ♥

Răspuns Câştigător
| Bringthatbass a răspuns:

Pai, eu fac cele mai multe png-uri [ poze transparente ], texte png, etc. aici : photofiltre. il gasesti pe net sau daca nu, spune-mi ca ti-l tr eu si tutoriale scrii asa pe youtube : photofiltre tutorials. sper ca te-am ajutat happy

| xRebecaaa explică (pentru Bringthatbass):

Ca sa-l descarc scriu la google photofiltre dosnload, nu`? big grin

| xRebecaaa explică (pentru xRebecaaa):

Download*

| Bringthatbass a răspuns (pentru xRebecaaa):

DA! happy

| xRebecaaa explică (pentru Bringthatbass):

OK.♥ sa incerc sa vad daca merge si dau funda :*.

| xRebecaaa explică (pentru Bringthatbass):

Mersi mult :*. A mers big hug Esti o scumpabatting eyelashes

6 răspunsuri:
| PisyKiss a răspuns:

PhotoScape e cam acelasi lucru. Trebuie sa-l descarci