| Bibutzu a întrebat:

Promit solemn ca dau funda!

love struck am si eu o problema. cam mare dupa parerea mea! Yo fac meditatii si iesi seara pe la 7 cand m-am intors acasa de la meditatii eram la semafor cu colega mea de meditatii si asteptam sa vina culoarea verde! Cn mi-a bagat mana in gat si mi-a dat o palma! Am fost socata in acel moment! Era o fata ( daca o pot numi) cu inca 2 care pretindeau ca ma cunosc! Cu cat neam adancit in cearta mi-am dat seama ca ea este fata care am injurat-o pe net acum o luna crezand ca e tiganul cu care sta! La sfarsitul conv pe mess ea. sau el pentru ac nici nu stiu cine a fost a spus ca este baiat si ca este cel care il credem! Problema e ca abia aseara am aflat adevarul ca era ea pe net si am injurat-o pe ea crezand ca e cel cu care sta (poveste lunga.) Acuma ea a venit sa ma bata era cu inca doua fete si una dintre ele mi-a dat suturi si palme jignindu-ma si facandu-ma de ras. mai ear putin si am impingea in fata masinii.am aflat ca fata respectiva a mai luat amenda odata pentru vatamare corporala dar tot nu sa potolit! A trebuit so sun pe mama pentru ca alta solutie nu am avut si alea au plecat cand au vazut. si lau chemat pe tiganul ala cu maikasa care ma injura pe mine si pe mama! Yo cu mami am plecat impreuna cu pr mea si am ajuns ok acasa! Faza e ca am probleme grave pentru ca tipele au sous ca se vor intoarce!

Yo sunt o fire mai. buna de gura sa zic asa dar. chiar nu am stiut ca e ea pe acel id credeam ca e acel rrom care ma jignea mereu si ma facea prostituata, fufa. si ceva de genu!

Ma puteti sfatui ce sa fac? ziceti sa ig? sau sa ma duc la politie sa fac o plangere?( si daca da. ce se va intampal dupa ce adu declaratie?)

Ms frumos!

App sunt foste eleve din scoala si pot veni acolo orikand sa ma bata pana sa chem directoarea poate ma si omoara (de sarit nu va sari nimeni pentru ca nimeni nu vrea probleme cu tipele alea) ( parintii mei mi-au spus sa ma gandesc bine daca vreau sa fac o plangere pentru ca mi se vor pune multe intrebari si poate acs si eu vinovata si totul va iesi la iveala... vreau sa mai mentionez ca voi fi monitorizata de ai mei. peste tot unde ma voi duce ei ma vor lua si ei ma vor aduce : scoala, meditatii etc. Nu mai pot iesi nici macar in curtea scolii. sa-mi iau mancare. ori trimit pe cineva ori imi iau pachet de acasa. nu pot trai asa. help!)

Răspuns Câştigător
| Alesha a răspuns:

Mai cred ca e bine safaci plangere la politie daca stii cu nu ai facut nimi grav.happy...chiar nu poti traii asa.:0 e viata ta totusi nu o poti lasa sa ti-o strice tooata lumea! Te pup ai grija de tine. fundita; o3!?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cel mai bine, e sa faci o plangere cum ai zis si tu, doar politia poate rezolva problema asta:-s e destul de grava cum ai zis si tustraight face nu poti sa-ti traiesti viata tot timpul intr-o asemenea teama, sa iti fie teama sa mai iesi din casa. Nu, neaparat trebuie sa iei legatura cu politiastraight face. Succes si numai bine![stiu ca ai nevoie:*]

| annelie a răspuns:

Plangerea la politie ecea mai buna alternativa dacat sa te sufoce parintii cu prezenta lor peste tothappy.

| Alesha a răspuns:

S-a rezolvat.problema?straight face... eu sper ca a iesit bine.asstept raspuns

| BipBip a răspuns:

Partea cu politia cred ca e cea mai buna.Adica te batut si te-a facut de ras era posibil sa te omoare deci... oricum tu ai folosit violenta verbala ar trebui sa explici insa poate te vor crede pe tine vinovata, dar de la violenta verbala ana la violenta fizica nu e mult dar nici putin. poate ar trebui sa mergi la politie si sa le spui asa cred eu. una e sa jignesti pe cineva la calc dintr-o simpla incurcatura alta e sa bati pe cineva in mijlocul trotuarului.
sper ca te-am ajutat putin. Ceao si succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ella ai grija ce faci... ca astea sunt in stare de orice:X

parerea mea acum tu faci cum crezibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gandeste-te bine ce facilove struckbig grinbig grin