| Ea_7898 a întrebat:

Buna!
Pun intrebarea again pentru ca nu pot sa vad raspusurile la cea anterioara.big grin
Deci...mai stiti statusuri/versuri in gen:
Nu imi fac probleme ca te-am pierdut! voi castiga altul ca tine in pufuleti cu surprize!

sau
Un singur lucru bun am invatat de la tine:sa-i dau dra*u pe toti daca mie-mi-e bine!

Cele mai multe si bune au funditzuuuu!

3 răspunsuri:
| Anonima307 a răspuns:

Da poate te-a iubit candva. Si poate nu de mult inca te iubea. Dar uh pana acum nu ai vrut-o, ai vrut pe altcinevawinking Iar acum cand uh o vrei pe ea, nici nu se mai uita in directia tawinking

Am pornit la drum pur precum lumina. Un copil cu scantei in ochi care nu stia ce-nseamna vina cautand iubirea si stima.Si cum nu stiam sa lovesc, viata m-a lovit prima...

Multumesc Lui Dumnezeu pentru fiecare moment In care am ras sau am plans, mi-e indifferent Constient ca fiecare hop... e o incercare Si fiecare reusita un raspuns la o intrebare!

orice femeie are langa ea barbatul care si-l doreste. dar numai o femeie inteligenta are langa ea barbatul pe care altele si-l dorescwinking

invat sa plang fara lacrimi, sa admir cu maska indiferentei pe chip, sa sufar razand de fericire, am oferit dragoste acolo unde trebuia sa ofer indiferenta!

Si decat sa ma gandesc la ce a fost si la cat am de regretat mai bine ma gandesc la viitor si la ce am de castigatwinking

Mandria ti-a ramas cea mai mare avere, zambeste`n fata raului si nu va avea nicio putere. happy

Sa Te intorc| |napo| n’am Sa Te rog…Ma| Bn Sufar Sh Plang O V|ata`nTreaGa sH Blestem ca De tot Praful Sa sE aleaga.;(

As fi vrut sa te pastrez in inima…nu ma meritai iubire…uita`ma!;-j

Stiu ca vreau iluzii dar nu-mi pasa, Daca sunt fericita nu conteaza!

cu toate astea tu stii bine ca orice ar face pan'la urma tot la tine vine...asa ca ai grija de el ca la tine'n inima nimeni nu-i la fel

| bLuEsKiEs a răspuns:

Astea 2 is originalebig grin

Da, poate te-a iubit candva.[thinking]. si poate nu de mult inca te iubea.[:X]. dar tu pana acum nu ai vrut-o.[sad]. ai vrut pe altcineva.[straight face]. iar acum cand tu o vrei pe ea.[:X]. nici nu se mai uita in directia ta[winking]

Niciodata nu vei mai gasi pe cineva ca ea, cineva care sa te faca sa te simti asa cum te facea ea candva, si nicicand nu va mai fi ce-a fost odata, pentru ca tu ai lasat-o sa plece, si nu va mai fi nicicand o alta data; x

Si acum cele copy-pastebig grin
T3 uItZi ca FrAiEru`n tReCuT__[batting eyelashes ]__si`ty dAi sEaMa cE`aI pIeRdUt__[winking]__CaNd Ma vEzY ZaMBiNd fRUmOs__[ :X]__Yty dAi sEamA K eSti PROST__[laughing ]__ :X:X phbbbbt

Nu Mai Sunt Fetiţa Pe Care O Stiai Mai De Mult, Poate Nu ai Observat, De La Un Timp Am Mai Crescut, Acum Ţipa ca M`ai Pierdut! :-x`

Baga bine la cap si nu uita nici intr-un veac ca eu sunt fetita care ti-a pus capac!

7. As fi vrut sa te pastrez in inima, nu ma meritai iubire uita`ma!;-j

Am vrut sa uit tot ce'a durut • Sa intorc pagina si sa spun: A trecut, • Nu'mi pasa ce'a fost candva • Sunt alta acum • Si alta e viata mea

o vezi? nu e trista, chiar deloc, zambste suav, are privirea de foc. E dulce si o iubesti stii bine, dar ea, deja nu se mai gandeste la tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chestia cu pufuletii e tare rau