| Ea_7898 a întrebat:

Buna!
Vreau ceva descrieri/statusuri de genu: ((~sau ~ versuri de la melodii)):
Nu-mi fac probleme ca te-am pierdut... voi castiga altu' ca tine in pufuleti cu surprize.
Funditzuuu'

Răspuns Câştigător
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Nu plange ca s-a terminat ci zambeste ca ai scapat.

Intorc privirea peste umar, intalnesc un altu` in drum poate am pierdut ce aveam pentru altceva mai bun

Cine te iubeste te cauta, Cine te vrea iti spune, Cui ii este dor de tine te suna, Cine nu NU e simplu!

El a fost d vina ca de fiecare data.Inceteaza fata sa te mai crezi vinovata. Ti. a promis stiu! Te. a mintit stiu! El o sa regrete cand e prea tarziu!winking smug

Pentru Un Moment Am Crezut Ca Ma Vei Distruge ~ Dar Uite`ma Acum Sunt Tare Si Chiar Foarte dulce

Inca te uiti la poze de mult facute.Si realizezi ca sunt doar amintiri pierdute oh go on

• In continuare`crezi ca totul iti apartzineh`! P0tsi sa ai ORICe`dar nu sh`pe mine`! Nu trebuie`sa ma cautzi iti spun eu unde sunt`. In discOteca cu baietii`acOlo`unde m`ai cunOscut •

• Nu m`atinge, nu plange si stii ceva? Lacrimile tale numai au de mult efect asupra mea •

• Tu ma Asteptai sa vin. Cacii asa am promiss dar acum eu sunt. ce`a cu telefonul` inchiss •

• Respectul ee ceeaa ` ce primesti pentru ce faci si eu din respect ma pis ` pe tinee.; x •

• Eu` am pus in joc toata iubirea mea ` plOua incet si incep sa simt ce va urma ` ca mine sunt putsine dar ca tine is tOtSiii` •

Iubeste`o nu`mi pasaa... Pastreaz-o` de tot`, iar pe minee cand ma privestii` sa te lingii pe bot

• Ai parfumul meu in bluza ta si stilul meu in mintea ta, vei cauta privirea mea in fiecare EA din viata ta •

Funda?love struck