| Paulaarepaula a întrebat:

Bună,revin cu aceași poveste si am scris din nou aceluiași băiat, iubita lui s-a supărat ca i-am scris si s-au certat. El dintr-o dată s-a dat la mine si părere că ma vrea, am vorbit ce am vorbit dar următoarea zi era rece și mi-am dat seama că s-a împăcat cu ea. A început să devină rece si să îmi spună sa nu il mai deranjez niciodată! Si eu de a naibii am aratat mesajele lui gacica-sa cand îmi facea complimente! E posibil sa fie o relație stabilă? Ma simt foarte urât pentru ce am făcut. De ce nu pot să il uit? De ce nu pot să trec peste? De ce am in mine o ură, pentru că și-a bătut joc de mine, nici nu mă gândeam în viața mea ca pot sa ajung așa.

11 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Acum trei zile ziceai că vrei să te sinucizi pentru că un fost s-a însurat cu alta.

" în 18 Martie | Paulaarepaula a întrebat:
Ce să fac dacă s-a însurat cu alta? A mai trecut cineva prin așa ceva? Vreau sa mă sinucid. "

Deja ai trecut la altul și încerci să îi distrugi relația?

| Paulaarepaula explică (pentru johnnny123):

Păi este același băiat! Aceași poveste! Asa am scris sus.

| johnnny123 a răspuns (pentru Paulaarepaula):

Păi dacă s-a însurat, atunci de ce o numești pe femeia aia "iubita lui"? Este nevasta lui, nu iubita lui.

| Paulaarepaula explică (pentru johnnny123):

Este așa zis * insurat* ca locuiește cu ea, dar nu in acte.

| johnnny123 a răspuns (pentru Paulaarepaula):

Aha, deci doar aberezi din lipsă de atenție.

| Paulaarepaula explică (pentru johnnny123):

Dacă nu știi ce să zici, numai scrie!

| Negroo a răspuns:

E cazul sa consulti un medic specialist.
Daca tie ti-ar face alta asa ceva?

| Paulaarepaula explică (pentru Negroo):

Trebuie să am eu grijă de ea?
Nu am treabă cu ea, cu el am, a zis ca se va castorii cu mine si dintr-o dată aflu ca are alta.

| Negroo a răspuns (pentru Paulaarepaula):

Alta care e mai potrivita pentru el. Dragoste cu forta nu se poate.

| Paulaarepaula explică (pentru Negroo):

Păi o avea demult, ce se baga cu mine dacă are alta acasă.

| Paulaarepaula explică (pentru Paulaarepaula):

Crede-mă că nici ea nu e vreo sfântă, face tiktok despre mine.