| annasuper3000 a întrebat:

Revin cu aceeasi problema, prietenul meu care nu ma mai baga in seama. E din ce in ce mai distant, nu ne mai vedem in fiecare zi, mi-a zis ca nu ma mai iubeste, i-am propus de mai multe ori sa ne despartim, dar nu a vrut pentru ca "tine la mine". Nu stiu ce sa mai cred, din actiunile lui rezulta ca nu-i pasa... Mi-as dori doar sa nu fie prea tarziu si sa mai pot salva ceva.

4 răspunsuri:
| TaLyDa a răspuns:

Poarta o discutie cu el si spune-i tot ce crezi tu:ca e distant.Bafta

| annasuper3000 explică (pentru TaLyDa):

Repet, a zis ca nu-i adevarat si ca toti prietenii nostri care au relatii sunt mai distanti decat la inceput

| anca377 a răspuns:

Pai incearca sa vorbesti cu el si explica-i si lui ca nu iti place atmosfera

| annasuper3000 explică (pentru anca377):

Am facut si asta, a zis ca "asa sunt baietii" si ca sunt prea atasata si posesiva