| Elllliiii a întrebat:

sa incep cu inceputul, imi e dor de fostul iubit, care zice ca a trecut peste dar totusi e cam gelos si ma suna mereu. actualul zice ca ma iubeste si a facut multe pentru mine(am mai fost cu el) dar e cam afemeiar, oricum intotdeauna s-a intors la mine, a fost langa mine in cele mai gele momente din viata mea. fostul se supara daca aude ca vorbesc cu el( nu stie ca suntem impreuna), eu nu se suporta si daca se vad se bat.ce sa fac? sa raman cu actualul si sa ii accept caracterul uneori iritant? sAU sa ma despart de el si sa il astept pe fostul?( care e nesimtit cateodata) ps: si la actualul iubit tin destul de mult!

Răspuns Câştigător
| Alexaaandraaa a răspuns:

Păi tu trebui să şti cu care vrei să rămâi, amandoi au atât calităţi cât şi defecte, de care te+ai ataşat mai mult, la care ţi mai mult şi cel care te face fericită, cred că ar trebui să fie ales. Succes! puppy dog eyes Pup!:*

2 răspunsuri:
| MissxD a răspuns:

Se zice cand sunt 2, al 3-lea castiga happy vezi ca la fiecare exista defecte (unul afemeiat, care nu ar merita niciun pic din atentia ta!; al doilea nesimtit, poate iti vorbeste urat si nu este bine!). Cauta altul. Asta iti recomand! Asa nu ii mai vezi pe cei 2 cum se bat, iar tie nu ti se mai fac observatii. Ramai prietena cu cei 2, dar pentru o relatie cauta-ti altul!

| Elllliiii explică:

A, si scuzati greselile, am scris pe fuga happy