| Fillaide a întrebat:

sambata am un banchet si acolo va fi si baiatul pe care-l plac(fara prietena lui), si vreau sa fie o seara foarte frumoasa, ce sa fac? cum sa-l fac sa ma invite la dans?-mentionez ca am mai petrecut o seara cu el si a fost de vis, as vrea sa se repete

Răspuns Câştigător
| alina_iulia a răspuns:

Scumpa mea daca doresti eu iti voi da cateva ponturii
1.indiferent daca are sau nu are prietena tu trebuie sa fi hotarata sa il ai doar pentru tine
2. o fata mereu are trucuri la indemana pentru a il atrage pe baiat si pentru a face ce doreste ea crezant baiatul ca el decidewinking
imbracate cu o nuanta de romantism (o esarfa fina de culoare rosie)si o nuanta de indecenta scazuta ceva rosu oricum
preferabil o rochie pana la genuchi fara maneci pentru a iti scoate formele in evidenta
cu machiajul de asemen ceva suptil si tot odata strident
probabil ca aceste lucruri le stiai
hai sa iti spun cum am facut eu cand am fost intr-o situatie asemanatoare cu a tawinking
sa vedem eu pur si simpul vorbeam pana am auzit melodia me preferata care fie vorba intre noi nu era prea decenta am inceput sa dansez cu prietenele mel si de odata am simtit ca cineva ma ia in brate pe la spate si ce sa vezi era baiatul pe care eu il placeam el incepe sa danseze cu mien eu total neinteresata il intreb:pe unde iti e iubita ragutulelaughing
sa simtit putin jenat si a zis ca e plecata pe nu stiu unde
eu ac sa ii fac in cuda il intreb daca prietenul lui este luber si ghici ce incepe cu faze ca ce e el matrimoniala si dc dansez cu el daca plac pe altu eu incep sa ii zic drect eu te plac pe tine dar esti indisponibil si ce ai vrea sa te astept pe tine laughing ghici ce am petrecut cu el restul seri si a doua zi ma invitat pe la el sa discutam pe ce pot spune sunt cu el si pana in ziua de azilaughing
incearca si tu cred ac esti desteapat si poti sa te descurci singurica in asfel de situatilaughing
bafta si sper sa am vesti de la tine ca totul a mers foarte bine!happy te pup

3 răspunsuri:
| lays a răspuns:

Sau mai bine ai sta in banca ta. tie ti-ar placea ca iubitul tau sa-si petreaca seara cu alta fata? daca are iubita, nu te baga!

| SeNyS a răspuns:

Aranjeaza-te. fii cea mai frumoasa. i-ati ceva mai sexy si vei atrange atentia lui si a celorlalti

| chupachups1234 a răspuns:

Tu crezi ca daca ii placea de tine mai statea cu prietena lui? straight face