| anonimayay a întrebat:

Saptamana aceasta o sa vina la mine un baiat pe care il cunosc de ceva timp, dar cu care am inceput sa vorbesc acum 2 luni. E din oras cu mine, dar pe timpul vacantei a fost plecat in Italia. In fine...ne jucam adevar si provocare si l-am provocat sa vina la mine sa ne uitam la un film, si a acceptat. Chestia e ca..inafara de film nu imi trece nimic prin cap ce am putea face impreuna (FARA SEX). Va rog sa imi dati cateva idei de filme de vizionat in 2, si cateva idei de chestii pe care le-am putea face. Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puteti privi vreo doua filme de comrdie sau de care va place voua. Iar in timpul filmului sa mancati popcorn etc. Dupa puteti iesi afara, in curte si daca mai ai si niste prietene sau prieteni va fi interesant, crede-ma. Daca nu ai, puteti sa va plimbati afara cu bicicletele sau pe jos si sa vorbiti despre scoala, prieteni, planuri de viitor etc. Sper ca te-am ajutat! Distractie placutawinking

| anonimayay explică (pentru anonim_4396):

Stau la bloc. sad laughing plus ca o sa fim doar noi 2

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonimayay):

De ce i-ai facut provocarea asta? Te joci cu el sau chiar vrei ceva de la el?

| anonimayay explică (pentru anonim_4396):

Nu credeam ca o sa accepte. la inceput a fost o joaca, dar acum chiar imi doresc sa vina. laughing

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti va da tipul idei, nu degeaba a acceptat provocarea.

| anonimayay explică (pentru anonim_4396):

Faza e ca amandoi habar nu avem. laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonimayay):

Asa crezi tu. El stie bine ce are de facut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci, lasa-ma sa inteleg...il chemi la tine acasa si pe urma zici ca nu vrei sa faci sex cu el?! Ideea e ca acasa nu prea ai ce face cu el, excluzand sexul. Mai bine mergeti in oras la un film romantic si pe urma va plimbati undeva in aer liber pe lumina lunii. E doar o parere tu oricum faci ce vrei. Multa bafta!

| anonimayay explică (pentru anonim_4396):

Nu judeca daca nu stii! nu am de gand sa ma f** de la 14 ani, ok? daca vreau sa ma uit la un film cu o persoana, asta nu inseamna ca vreau sa fac sex!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonimayay):

Judeca tu! De ce il contazici? el stie cum gandeste un baiat. Accepta-i parerea, cel putin atat.
Desi ti-l doresti cum mi-ai zis mai sus, tu nu vrei sa te ***, ok! Cheama si alti prieteni si vizionati toti acel film. Il stii de doua luni, nu-l cunosti, mai sunteti si singuri cand vizionati filmul. Ce nu e clar in treaba asta?
El are acest gand pe langa vizionarea filmului, nici nu-i ia mult sa convinga o copila naiva de 14 ani careia ii arde de provocari. Putin ii pasa lui ca tu nu ai de gand sa te ***.
Ai intrebat ce sa mai faceti pe langa vizionarea filmului. Treceti la o alta provocare, de data asta ti-o va pune el. Stai potolita micuto! Serios...

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonimayay):

Eu doat ti-am spus ca ai alt confort la cinematograf decat acasa. Mi se pare absurd sa stati asa prin casa si sa vedeti un film. Mai bine iesiti in oras. E doar o parere personala, e problema ta daca nu esti de acord cu ea!

| TheImpaler a răspuns:

Cati anisori aveti? happy