| AndreeaDeea210 a întrebat:

Bună scumpii mei.
Mă ajutați si pe mine cu idei de cadou pentru ziua iubitului meu? ❤ Un mic detaliu avem 3 ani de relație..Pentru cel mai bun raspuns dau funda normal!

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Deja la cat timp aveti mai degraba ii faci ceva surpriza frumoasa, nu stiu, vreo rezervare la vreun hotel in alta zona, sau sa improvizezi tu un loc frumos si romantic c-o cina etc.

| sierra1 a răspuns:

Dacă zici că e relație de durată și e cu perspective, un ceas elegant se potrivește oricând. Prețul... (in funcție de valoarea iubitului)

| Ela05 a răspuns:

O cină romantică, un ceas personalizat cu poza voastră să își aducă aminte de tine de câte ori se uită la ceas. Eventual o brățară sau un lănțișor un ghiul de aur. Dacă îi plac jocurile video ai putea să îi cumperi unul care îi place. Dacă îi place sportul un echipament sportiv, nu știu. Depinde idei ar fi multe, tu îl cunoști mai bine.

| alexandramaria78 a răspuns:

Buna! Incearca ceva creativ. Uite un site cu bijuterii si accesorii handmade www.artmyway.ro Bafta!

| Vali981816 a răspuns:

Dacă aveți 3 ani de relație draga mea ar trebui să-l cunoști destul de bine încât să știi ce ar prefera laughing, oricum eu zic să-i oferi ceva semnificativ, ceva ce să-i amintească de voi doi când se va uita la el, nu trebuie să fie ceva scump, un ceas de buzunar care are o poză cu voi doi în el când îl deschide gen pe o parte ceasul si pe cealaltă poza cu voi, ceva de genul, înțelegi tu la ce fel de cadou mă refer, cel puțin eu m-aș bucura enorm dacă iubita mi-ar face așa un cadou laughing succes și să vă țină și mai mult de atât.