| miki4gaby a întrebat:

maine e ziua mea si a iubitului meu. facem 4 ani de relatie si as vrea sa-i iau un cadou, dar nu am idei. ma puteti ajuta cu ceva idei?

Răspuns Câştigător
| Roxana30R a răspuns:

Bună! Păi cadoul îl poți lua în funcție de pasiunile lui (mașini etc) Iar dacă nu are o pasiune în mod special, îi poți lua ceva simbolic, cum a menționat persoana de mai sus. Eu una aș recomanda, totuși să te axezi pe ce îi place, pentru că astea sunt cele mai frumoase surprize. La mulți ani și multă fericire!

| miki4gaby explică (pentru Roxana30R):

Multumesc mult pentru idee

| Roxana30R a răspuns (pentru miki4gaby):

Pentru puțin! Sper să găsești ceva frumos.

9 răspunsuri:
| dragoshudita a răspuns:

Dragoste

| wishgranter a răspuns:

Nu trebuie sa fie neaparat cadou. Poti sa ii dai o inimioara de plus si restul sa sarbatoriti in oras la o prajitura, mec si apoi intr-un parc de distractii.

| miki4gaby explică (pentru wishgranter):

Multumesc mult de idee.

| AñöñymúoüS a răspuns:

Buna!
Cel mai bun cadou pentru el poate fi dragostea ta.
Daca te referi la ce vrei sa cumperi eu as zice sa luati masa impreuna si/sau sa va uitati la un film romantic.
Parerea mea!
Ma bucur ca te-am ajutat. La Revedere!

| CalinPadure45 a răspuns:

Un sarut e cel mai frumos cadou de la un iubit.

| miki4gaby explică:

Va multumesc tuturor pentru idei. I-am cumparat un ceas si vom sarbatori la un suc in oras si o plimbare

| AditzaForYouForever a răspuns:

Pai uni iubit i se da dragostea, dar material ii poti da ceva ce isi doreste el de cand v-ati intalnit prima data! Intreaba-l, dar sa nu-i dai impresia ca te intereseaza ca sa-i poti face o surpriza!winking