| antoniasarah a întrebat:

Buna scuzati categoria! Astazi mi s-a intamplat ceva ingrozitor.Eram pe holul scolii cu o prietena si am vazut un baiat cu care ma inteleg "bine" si i-am spus prietenei mele uite-l pe X si in acea clipa trece baiatul pe care il plac pe langa mine pe care il cheama la fel ca pe acel baiat si a auzit.El crede ca lui i-am spus ce sa ma fac o sa creada ca sunt moarta dupa el! Voi ce parere aveti? Dati-mi un sfat ce sa fac?(el stie ca il plac) crying

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

Vorbeste cu el, fa-l sa inteleaga pana nu e prea tarziu.

Explica-i totul si va intelege.

Cu bine.

3 răspunsuri:
| Camelisa a răspuns:

De ce nu incerci sa vorbesti cu el? sa ii explici? ii spui efectiv cum a fost toata chestia.

| SoranaCs a răspuns:

Cand respectivul mai mai trece pe langa tine deschzi iar subiectul dar vorbiti depre principalul x:d

| 1234567890098765432112345678900987654321 a răspuns:

Pai...spune-i ca nu era vorba despre el, ci despre alt,, X''
Va intelege... Sper sa iti fi fost de folof :*