| Ella_1621 a întrebat:

Nu mai suportcryingcryingcrying
Il plac foarte mult. e cel mai bun prieten al meu.In fiecare seara ma viziteaza da` nu stiu cum sa-i spun ce simt cu adevarat pentru el.Acum 2 seri eram eu cu o prietena la poarta la bunicii mei. A venit el cu prietenul prietenei mele, si cu un baiat si prietena lui(Felly). s-a asezat langa mine si se uita insistent. Felly a vazut ca ne privim cam prea mult si s-a asezat in bratele lui.Prietenul lui Felly si-a dat seama ca il plac si i-a spus sa termine insa nu a vrutcrying. El(cel pe care il plac) a zis ca nu e nimic, ca nu ma supar ca doar sunt cea mai buna prietena a lui:X:X:X.si totusi mi-a parut rau cand a zis asta cu gandul ca nu suntem mai mult de atatcrying. Il iubesc, i-am spus de multe ori asta da` mereu ii spunea ca doar ca cel mai bun prieten. Vreau sa fim impreuna, sa-si dea seama ca il iubesc mai mult decat credecrying. Pe aici mai stau doar pana sambata si dupa nu o sa-l mai vad in fiecare seara.
Help plzzzbig grin

scuzati-mi romanu`straight face

Funda:X!

Răspuns Câştigător
| negrucolorat a răspuns:

Si eu am trecut prin ceva asemanator sa stiiwinking...imi place de un coleg de clasa si vorbeam mult,ne priveam dar nici unul din noi nu facea "pasul". Pana cand, intr-o zi dupa ora de ed. fizica l-am asteptat sa mergem amandoi catre clasa unde sustineam orele de curs, si i-am spus totul.Iar dupa 2 zile m-a intrebat daca vreau sa fiu iubita luibig grin...deci ar trebui sa iti faci curaj! poate si el simte la felwinking

6 răspunsuri:
| CrazyGirl2 a răspuns:

Zi`i in fata ce simti pentru el, da cand sunteti singuri... sper sa ai noroc

| Ella_1621 explică:

@Anqutza.nu prea ai inteles bine. Felly e prietena unui alt prietenbig grin.el e singur:-

| Alexaa_4438 a răspuns:

Daca este cel mai bun prieten al tau ar trebui sa ii spui, in fata la telefon etc... poate ca si el te placewinking

| Anqutsa a răspuns:

Iubita eu cred ca nu ar fi frumos sa te dai la el din moment ce are prietena [Felly], dar pot spune ca ar trebui sa nu mai fi atat de insistenta pentru ca lui poate i se pari sufocanta si de asta nu vrea mai mult.Lasa lucrurile asa si nu mai insista.

| bella_5744 a răspuns:

Spune-i ce simti.nu fi timida, nu ai nimic de pierdut!

| Noctus a răspuns:

Ar trebuii sa iesiti la un suc sau ceva de genu, si sa i spui tot ceea ce simti! Trebuie sa iti faci acest curaj, daca nu ti-l faci inseamna ca e o iubire "oarba" care nu prea iti pasa de ea! HF! ( FATI CURAJ!)