| MariaAlexandra95 a întrebat:

scuzati categoria, dar sunt stresata. Am nevoie de ajutor.In curand prietena mea cea mai buna va face 18 ani.Nu am idee ce cadou as putea sa ii iau avand in vedere ca nu pot sa ma duc cu orice mai ales ca ea. E cam plina de bani! Aveti idei?

4 răspunsuri:
| angel09 a răspuns:

Buna! ai putea sa ii cumperi o rama foto digitala costa maxim 200 lei.sau sa ii faci o foto imprimata pe sticla si un mesaj pe spate...mergi la un centru de inscriptionari personalizate asa isi va aminti mereu de tine.Bafta!

| ladybug17 a răspuns:

Buna! Cum au spus si cei dinaintea mea, nu conteaza daca are bani sau nu, important este gestul, si ca e de la tine! Ce cadou poate fi mai special daca nu cel de la prietenii cei mai buni? :P
Ai putea sa ii comanzi ceva de pe un site cu cadouri mai trasnite http://www.shopmania.ro/......rasnite...
Sau i-ai putea lua un pandantiv, in care sa atasezi o fotografie cu tine, asa mereu cand il va purta va sti ca este de la tine :)http://shopping.flu.ro/......erso.html, si nu este chiar ieftin, daca vrei tu intr-adevar sa ii iei ceva mai scump :D
Sau ai putea sa ii iei un plus gigant! Sau un instrument, cum ar fi o chitara, sau niste tobe, dar astea sunt cam scumpe :)) Aici depinde si de personalitatea ei, de felul cum se imbraca, de gusturile si preferintele ei, stiu ca este greu sa alegi ceva doar este pentru o persoana foarte importanta! Ascultati inima, incearca sa o surprinzi cu ceva inedit, cum ar fi sa vii costumata, deghizata la petrecerea ei cu siguranta ii va placea la nebunie, sau sa ii organizezi o petrecere surpriza cu prietenii vostri mai apropiati, sigur o sa gasesti tu ceva interesant! BAFTA! sper ca ti-am fost de ajutor! kisses :*

| raluca44 a răspuns:

Chiar daca e plina de bani,eu zic sa ii iei ceva simbolic, ceva ce o caracterizeaza, o reprezinta.in fond, gestul conteaza.

| RoseH a răspuns:

Pai gandeste-te la ce isi doreste ea foarte mult...nu a vorbit niciodata despre un lucru care ii place dar nu il are?
Poti sa ii cumperi un ceas sau o bratara cu lantisor de argint si pe langa astea poti personaliza o perna ( la un print center) poti pune o poza cu voi doua.Nu conteaza cat de scump e cadoul ...conteaza intentiahappy. Sper ca te-am ajutathappy