| anonim_4396 a întrebat:

In curand va fi ziua tatalui meu si nu stiu ce cadou sau surpriza sa ii fac! Aveti idei? Funda! Scuzati-mi categoria!

Răspuns Câştigător
| andru10best a răspuns:

Un power point cu poze facute impreuna in momente memorabile si distractive. Sau poti sa ii faci un panou cu asa ceva sau o filmare cu urari de la cei dragi si nu numai.

6 răspunsuri:
| hecamefrommetalland a răspuns:

Un ceas care să aibă pe cadran o poză cu familia voastră.

| hecamefrommetalland a răspuns:

Sau un costum, ceva îmbrăcăminte care să îi placă!

| AndaDaniela a răspuns:

Depinde in proportie de 90% ce personalitate are!

| girl00 a răspuns:

Pai depinde si ce buget aihee hee poti sa-i faci o rama foto cu poza intregii familiihappy un ceas...un parfum fresh ca tot vin caldurile astea insuportabilehee hee depinde si ce-i place lui.fa si tu niste apropouri si vezi ce si-ar dori el love struck ^-^

| Beibyyyyyy a răspuns:

Buna! Iti dau cateva idei
un ceas
o fotografie cu tine
un portofel nou
un tricou
o carte...happy
o cravata big grin
o felicitare facute de tine
un CD ( cu ce muzica asculta el)
o rama foto
Cam atatea ...am gasit eu. sper ca ti-am fost de ajutor ...SUCCES!