| heriCafe a întrebat:

Buna scuze categoria(:.
Cine imi poate da un server de cs de noobi adica incepatori si sa nu fie de respawn sa fie classic.
Si cine stie un server de metin2 privat care sa fie HARD PVM si sa aiba ratele sub 300 da dacai hard pvm ar trebui sa le aibe 100. Dau funda draguta si frumusicalaughing da de servere de cs hmmm vreau mai bine de metin2

Răspuns Câştigător
| ionitaalex1 a răspuns:

Incearca metin2 tim ratele sunt 200% este pvm nu sunt cine stie ce itm la shopuri adica fara otele dga etc la shopuri si cresti destul de greu dupa mine

| heriCafe explică (pentru ionitaalex1):

Asta era ce cautamlaughing dar m-am apucat de ar... dar iti dau fundatongue

5 răspunsuri:
| d3javw a răspuns:

Joaca ro privatele is de rahat spun asta ca am jcuat peste 40 in ultimi 3 ani si de toate m-am lasat ca nu ai nici un viitor pe ele doar alea pvp daca intri sa te joci cu prieteni dar in rest n-are rost joci degeaba si pe ro joci degeaba dar ai un scoptongue si la cs incearca romania.cs16.ro te rup aia cololaughing

| heriCafe explică (pentru d3javw):

Mai mrs pentru serveru de cs, dar pe ro n-am ce face... mia ales ca eu toate experientza o am pe private si asa ca daca ma duc pe ro fac vreo 50 in 2-3 saptamani dar mi-e lene
daca ai HARD-PVM sa imi dai.

| MotherFucker55 a răspuns:

Vezi pe cs.cstrike.ro.sper ca te-am ajutat