| ana2205 a întrebat:

se apropie balul bobocilor si a-si vrea sa merg si eu, dar nu sa particip la concursul de miss. Explicati-mi si mie cum se petrec lucrurile, adica cu ce te imbraci, ce muzica e...Ma intelegeti sper.
Mersi amticipat big grin

Răspuns Câştigător
| Lora a răspuns:

Pai aglomeratie, muzica de toate feluril in timpul concursului, distractie multa, iar cand se termina concursul incepe discoteca cu muzica de club bine-nteles.Haine,de obicei asa se imbraca fetele http://www.greatglam.com/cat_new3.cfm
dar mai sunt care se duc imbracate si sport

1 răspuns:
| theosavus a răspuns:

Pei in primul rand o sa fie foarte foarte multa lume, foarta multa aglomeratie si foarta multa distratie sper eu. daca la concursul de miss&mister nu ai un loc bun de vazut nu o sa vezi nimica ca toata lumea se va strange in jurul alora.ringul de dans va fi plin ochi, bautura scumpalaughing si petrecere pana dimineatahappy