| oareux a întrebat:

Ce e cu concursul de la balul bobocilor? Si daca particip care sunt probele?big grin

Răspuns Câştigător
| Katyusha_4814 a răspuns:

Balul este organizat de elevii clasei a 11a si trebuie sa faci ce doresc ei. In general, la fiecare bal exista proba de cantat, dansat. Se mai fac si scenete amuzante (discutie intre Bush si Putin sau Baiazid si Mircea). Si mai sunt concursuri de cultura generala (cine e scrix X carte?). Concursul de miss, de obicei concursul cine este cel mai putin huiduit de public. Oricum te aleg profersorii, nu elevii, asa ca cei de la a11a isi pot bate joc de tine cum vor sau nu. Daca ei stiu ca nu ai voce fix pe tine te pun sa canti etc. O alta parte urata este ca trebuie sa iti cumperi tinute, pe care cred ca nu le mai imbraci altadata si cu banii aia mai bine iti suplimentai garderoba pentru iarna.
Oricu, daca vei sa participi: Have fun! happy

1 răspuns:
| girls_9639 a răspuns:

Trebuie sa canti sa dansezi [cu partenerul(partenera)] si alte probe amuzante {depinde ce aleg organizatorii}