| Adutzaa23 a întrebat:

se apropie ziua prietenului meu ce cadou pot sa ii iau nici nu imi trece prin cap. Puteti sa ma ajutati va rog...suntem de un an impreuna. fundita pentru cea mai perfecta idee :*

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Ceva o sapca o haina, un trening ceva specific barbatesc.
Pa!

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

O casatorie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Ceva simbolic, stiu si eu...eu zic ca merge o noapte de dragoste cel mai bine.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu zic cu rautate dar dupa un an si nu ai habar ce sa i cumperi, cam aiurea. tu ar trebui sa stii mai bine cei place, dor esti de un an cu el, cica

| Black_Ics_1995 a răspuns:

Depinde cati ani ai, daca ai 12-13 ani, iti dai seama ca sexul iese din discutie. Un parfum care stii ca ii place + un ceas, un abonament la sala + gfx-8...