| maryiiiiiiiiiAnnna a întrebat:

Se aproprie 1 si 8 martie cine stie cadouri mai ieftine pt ziua mamei?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Un bughet de flori e mereu binevenit

| AirănMeidăn a răspuns:

Ciocolata

| Syndre a răspuns:

Un buchet de lalele(sau oricare sunt florile preferate ale mamei tale) și o prăjitură făcută în casă după gustul ei. happy

| Adriana1005 a răspuns:

Am vazut astazi un proiect aici https://www.facebook.com/video.php?v=802068556538527&pnref=story, poti sa castigi o sedinta foto pentru mama ta.

| esme12 a răspuns:

O esarfa... o so poarte mereu ...de obicei esarfele nu sunt exagerat de scumpe am vazut si cu 10 lei

| Serban_Vlad_1997 a răspuns:

O floare