| BiancaDenisa a întrebat:

Cum vine ziua mamei si martisorul as vrea sa va intreb ce cadouri as putea sa fac mamei si bunicii de 1 si 8 martie? va rog, dar sa nu fie foarte scump(daca puteti preciza si un pret aproximativ)

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cate un martisor si cate un buchet de flori cred ca este suficient

| cat a răspuns:

De 1 martie cred ca cel mai bine este sa le iei un martisor iar de 8 martie un buchet cu flori sau daca ai banii necesari poti incerca un medalion in care poti pune poza ta de genul http://www.crownfashion.ro/......al-2572763 In final si mama si bunica vor aprecia gestul tau.

| Dia007 a răspuns:

Poti urma sfaturile celor care deja au raspuns, eu vin cu completarea: note bune happy atat parintii cat si bunicii se vor bucura daca din partea ta vor vedea ca iti dai interesul si vei lua note mari. Doar zic : stiu ca mamei mele ii plac carnetele mele pline de 9 si 10 si oricat de multe iau, la fel de incantata reactioneaza ca si cum as fi luat primul meu 10 de fiecare data laughing) bine, mama mea e mai copil de felul ei tongue

| 9988 a răspuns:

Pentru ziua mamei şi a mărţişorului ai putea face următoarele cadouri : pentru mama ta, ai putea să-i cumperi o iconiţă iar pentru bunica ta ai putea cumpăra un pui de pisică.