| B12 a întrebat:

se aproprie ziua celei mai bune prietene ale mele, suntem prietene de 12 ani happy i-am facut o gramada cadouri si nu stiu ce sa ii mai cumpar sau ce anume sa ii mai fac. Astept o idee noua. Mersi

Răspuns Câştigător
| ruxandra4598 a răspuns:

Fai un album cu poze de-ale voastre. Poze funny sau triste laughing Sau un video cu toate pozele pe care le-ati facut. Sau poti cumpara un 2 lantisoare (unul pentru tine si unul pentru cu ea), de-alea cu BFF. big grin

1 răspuns:
| biafresh a răspuns:

Cumpara-i un lantisor care se deschide, iar inauntru sa se afle o poza cu tine si ea.