| anonim_4396 a întrebat:

Ce cadou as putea sa-i cumpar celei mai bune prietene ale mele? Nu stiu. ceva frumoshappy
Fetelor. voi ce cadouri ati facut prietenelor?:big grin

11 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Eu stiam ca prietenei mele ii plac hamsterii, am fost la diverse magazine insa nu am gasit i-am luat purcelusi de guineea si i-au placut foarte mult!

| Etelca a răspuns:

Cred ca va fi foarte fericita daca i-ai cumpara o bratara a prieteniei si tu sa ai la fel iar cand va uitati la acele bratari sa va gandi-ti una la alta

| Just kidding a răspuns:

Cumpara-i chestii de astea de fetebatting eyelashes de ex: oje, cercei, inele, bratari, lantisoare, rame pentru poze, albuuri foto, etc :*

| Zoet a răspuns:

Sau parfumuri!big grin

| multimoak a răspuns:

Ce-au zis fetele de mai sus, desi eu as opta pentru maimutoiwinking

| blondix_2927 a răspuns:

Poti sa ii faci cadou un lant, o bratara, o jucarie de plus, cercei, parfum, o bluza sau tricou care crezi ca ii place...sunt o gramada de chestii pp care le poti face cadouwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cumpara doua lanturi care impreuna formeaza o inima, una la tine una la ea.
O rama cu o poza impreuna.
O bratara cum este cea de la avon cu acele accesorii [ buburuza, geanta, cirese, pantof si ce mai era.
Poti opta si pentru produse cosmetice dar nu pentru cele care iti sunt ft necesare cum ar fi fondul de ten sau corectorul, poate sa o ia ca pe o jignire, un luciu de buze, o trusa de farduri pentru pleoape.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pey.nu stiu. Daca ii cunosti gusturile cumpara-i o bijuterie ceva si tie una sa aveti amn2 la fel si o rama foto avand incorporata o fotografie cu voi 2winking sau ii poti lua un parfum care ii place, o kestie haioasa, etc

| Veve :X a răspuns:

Eu si prietena mea avem aproape aceleasi gusturi :X
am mers la un magazin de bijuterii si i-am luat o pereche de cerceii super draguti :X desi are vreo 50 si ceva de perechi de cercei, i`au placut la nebuniebatting eyelashes

poti si tu sa-i cumperi o pereche de cercei sau mergi cu ea in oras si uita`ti`va prin magazine si vezi cam ce ii place si te orientezi cam ce i`ai putea cumparabatting eyelashes

Bafta :* sa`mi spui si mie intr-un mesaj ce i`ai luat si daca i`a placut :*

| geoolina a răspuns:

Eu am fost la 2 prietene si le-am cumparat la amndoua o bluza la fiecare si lea placut foarte mult

| imyourdestiny2 a răspuns:

Eu i-as lua o bratara colorata pe care sa o am si eu si ea:*