| anonim_4396 a întrebat:

Se poate slabi intr-o saptamana? Prietena mea a venit la mine ieri si era foarte slaba... m`am mirat deoarece vineri cand s`a terminat scoala ea era la fel de grasa(si chiar era grasa). A zis ca nu a luat pastile sau ceaiuri pentru slabit dar nu imi poate spune cum a slabit. Cume credeti ca a reusit sa slabeasca?

Răspuns Câştigător
| georgik21 a răspuns:

Poate s-a infometat! Totusi, ca fapt divers mama tine un regim cam de vreo 5 zile si a reusit sa slabeasca pana acum 6 kilograme.Bine regimul e foarte strict, dar se poate slabi mult si in timp scurt si fara pastile sau ceaiuri

13 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, doar nu a facut o minune... poate ca a slabit putin, dar ti se pare ca a slabit mult, poate ca purta ceva haine care o avantaja, ca doar nu poti slabi ca prin minune, poate ca a facut mult sport, nu a mancat decat fructe si legume, daca zicica nu a luat pastile si ceaiuri e cam ciudat, dar oricum prea mult nu cred ca a slabit intr-o saptamana.

| Victoria a răspuns:

Poate a tinut dieta Nicoletei Luciu, formata dintr-un compot si o supa + batoane Fibrobar-R, cu care slabesti 3-4 kg pe saptamana.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Da, se poate. Şi eu păţesc. De obicei când îmi merge bine şi sunt ok mă îngraş puţin, ajung la o greutate ok, dar în perioade de stress continuu, agitaţie şi tristeţe slăbesc foarte mult şi într-un timp foarte scurt. Nu îţi doresc să treci prin asta.

| User a răspuns:

Daca o tii din betie in betie, da.

| arrriadna a răspuns:

Si-a inceput viata sexuala recent?

| Amrita a răspuns:

Intr-o saptamana nu cred. Dar cunosc un caz in care o fata a slabit. enorm! dupa ce i-a venit ciclu.(Bine, a coincis si cu divortul parintilor) dar. dupa era chiar prea slaba! E posibil, zic eu, pentru corpul mereu e intr-o continua schimbare.

| LCD a răspuns:

Nu a mancat nimic straight face
thinking
poate doar fructe si a baut apa

| d33a a răspuns:

Sigur a tzinut vreo dieta... dar cat de mult a slabit? mai mult de 3-4 kg intr-o saptamana nu poti sa slabesti

| unicka a răspuns:

Se poate slabi dar nu exagerat de mult.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se poate sa fi tinut o dieta disociatatongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiu! A mancat si a baut: apa, paie si bataielaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce dieta tine mama ta georgik21?

| madalinwtza a răspuns:

SALUT! Mai se poate slabi repede chiar foarte repede, dar asta inseamna sa iei foarte multe pastile, ceaiuri si tot felul de cure de slabit, iar toate astea nu fac decat sa slabesti repede iar cand ai intrerupt tratamentul se pune totul la loc poate chiar mai mult! Iar in al doilea rand poti sa te imbolnavesti si atuci niciun medic nu te va putea ajuta! Daca vrei sa slabesti trebuie sa mananci foarte sanataos, sa renunti la unele mancaruri care nu sunt bune pentru organismul tau, si mai ales foarte mult SPORT! Iar toate astea trebuie sa le faci in asa fel incat sa nu-ti distrugi organismul si in mod constant! SUCCES!